Dzisiaj jest 24 maja 2018, 00:34

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [S] NanoStation M5 - kompletny zestaw
Użytkownik

Witam.

Posiadam na sprzedaż zestaw zawierający NanoStation M5 z zasilaczem, uchwyt natynkowy i zabezpieczenie przeciwprzepięciowe PTF-1-PRO/PoE, zgodnie z załączonymi zdjęciami:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wszystko używane, ale oczywiście sprawne. Zestaw wykorzystywany był przez prawie cztery lata jako stacja bazowa mostu zgonie z poniższym linkiem:

https://openlinksys.info/forum/viewthread.php?thread_id=17898&pid=132117

Most działał idealnie obsługując bezproblemowo łącze 100/8Mbit. Niestety sąsiad się wyprowadził i zmuszony zostałem do likwidacji sieci. Drugi zestaw NanoStation M5, pracujący jako klient mostu, zostaje u mojego znajomego, który ma się podpiąć do innej sieci.

NanoStation M5 ma wgrane oprogramowanie w wersji XM-v5.5.4.build16501.
Zabezpieczenie, a w zasadzie zabezpieczenia przeciwprzepięciowe zostały zakupione latem 2016 roku, kiedy to po burzy spaleniu uległ zasilacz NanoStation M5 i switch routera głównego. Tak więc posiadam na sprzedaż jeszcze dwa identyczne zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, które zabezpieczały link kablowy poprowadzony po elewacji bloku, w którym mieszkam. Te dwie sztuki posiadają od spodu zanieczyszczenia od taśmy dwustronnej, która służyła do ich montażu. W zabezpieczeniach przeciwprzepięciowych nie świecą się diody sygnalizacyjne przy porcie LAN. Zaraz po ich zakupie wysłałem pytanie w tej sprawie do producenta i uzyskałem odpowiedź, że w związku ze zgłaszanymi problemami z zasilaniem PoE w kolejnych seriach produkcji diody zostały fizycznie odłączone. Poniżej link do danych producenta:

http://ewimar.pl/pl/zabezpieczenie-przeciwprzepieciowe-ip-z-funkcja-poe-ptf-1-pro.html

Kwota jaka mnie interesuje za zestaw, to 200,00zł + koszt przesyłki.
Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe mogę sprzedać za 35,00zł/szt. + koszt przesyłki.
Istnieje oczywiście możliwość zakupu wszystkiego razem.
Gwarancja rozruchowa 14 dni.
Zdjęcia w lepszej jakości mogę przesłać na maila.

Z uwagi na notoryczny brak czasu preferuję odbiór osobisty w Sosnowcu oraz dodatkowo od 26.02.2018 roku w dni robocze również w Opolu.

Pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: [S] NanoStation M5 - kompletny zestaw
Użytkownik

Zapraszam do licytacji:

http://allegro.pl/show_item.php?item=7305529466

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]